Rekomendacje i opinie Autoryzowane Centrum Serwisowe Samsung Warszawa

Serwis Samsung – wymiana baterii w telefonach Samsung

wymiana baterii w telefonach Samsung

Obawiasz się, że bateria w Twoim smartfonie Samsung będzie wymagała wymiany lub naprawy? Bądź spokojny. Za profesjonalny serwis Samsung nie musisz dużo płacić. Jeśli Twój telefon Samsung nie działa prawidłowo, nasi specjaliści udzielą Ci pomocy. Najczęstszym elementem, który ulega zużyciu jest bateria. Żywotność baterii po dłuższym użytkowaniu wyraźnie się zmniejsza. Wymiana baterii Samsung jest rozwiązaniem. Fachowcy wymienią Twoją dotychczasową baterię na odpowiedni zamiennik. Serwis telefonów Samsung wykonywany jest przy użyciu specjalistycznego sprzętu i zgodnie z zaleceniami producenta. Stosowane są wyłącznie oryginalne części od zaufanych dostawców. Dzięki temu zyskujesz spokój ducha na całe życie. Naprawa Twojego telefonu przywróci go do stanu pierwotnego. Aby poprawić wydajność swojego telefonu, wymień baterię Samsung. Będzie Cię to kosztowało ułamek tego, co zakup nowego sprzętu. Ceny już od 80 polskich lirów Wymiana baterii nie jest dużym wydatkiem, nawet w przypadku flagowców koreańskiego producenta. Nie ma powodu, by obawiać się, że telefon będzie niedostępny przez kilka dni. Większość usterek bez problemu naprawi serwis telefonów Samsung. Uszkodzony sprzęt można również odebrać.

Wymiana baterii w Samsungu

Wymiana baterii w Samsungu

Jeśli Twój smartfon Samsung ma znacznie skróconą żywotność baterii, to oczywisty znak, że potrzebujesz nowej baterii. Powinieneś rozważyć wymianę baterii, jeśli bateria wytrzymuje mniej niż trzy do czterech godzin bez konieczności ładowania i nie używasz telefonu do intensywnych zadań, takich jak strumieniowe odtwarzanie filmów lub granie online. ExpressGSM może przeprowadzić diagnostykę baterii, aby zdiagnozować problem. Oferujemy również zamienniki i oryginalne baterie. Koszt naprawy będzie zależał od tego, ile jesteś w stanie wydać. Możesz wybrać plan, który spełni Twoje konkretne potrzeby. Przeciętna naprawa trwa zaledwie jeden dzień roboczy, a koszty wymiany akumulatora są bardzo przystępne. Nasz serwis pozwala zaoszczędzić pieniądze, przedłużyć żywotność telefonu i zapewnić sprawną baterię. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego serwisu na naprawę baterii.

Wymieniamy baterie w telefonach Samsung

Wymieniamy baterie w telefonach Samsung

W telefonach marki Samsung świadczymy usługę wymiany baterii. Polega ona na rozebraniu starej baterii i zamontowaniu fabrycznie nowej. Przy wymianie baterii należy zachować ostrożność, gdyż uszkodzenie obudowy baterii może okazać się fatalne w skutkach.

W jakim czasie należy wymienić baterię w telefonie serwisowym?

Czas na wymianę baterii to 1 godzina od momentu dostarczenia telefonu do nas. Możemy wydłużyć ten termin, jeśli w danej chwili nie posiadamy baterii.

Jaki jest średni koszt wymiany baterii w telefonie Samsung?

Telefony Samsung charakteryzują się niskim kosztem wymiany baterii. Cena zależy od stopnia skomplikowania wymiany oraz dostępności.

Najnowsze modele telefonów Samsung mają baterie montowane wewnętrznie. Oznacza to, że telefon można otworzyć albo od strony komory baterii (lub jak w przypadku serii Galaxy J od strony wyświetlacza) albo od strony komory baterii.

Czy mogę wymienić baterię w moim telefonie?

Czy mogę wymienić baterię w moim telefonie

W telefonach Samsung wymiana baterii jest skomplikowana. Nie zaleca się wymiany baterii.

Spuchnięta bateria to częsta usterka, która może wystąpić w telefonie. Konieczna będzie wymiana baterii.

Również dość często można zauważyć rozładowywanie się baterii podczas intensywnego użytkowania.

Nie wyrzucaj uszkodzonej baterii!

Nie wyrzucaj uszkodzonej baterii

Ważne jest, aby baterie do telefonów Samsung wyrzucać do odpowiednio przygotowanego pojemnika na surowce wtórne. W naszym zakładzie utylizacji poddajemy utylizacji wszystkie zużyte baterie. Baterii nie należy ciąć ani wrzucać do ognia, gdyż może to doprowadzić do wybuchu.